טיפולי פלזמה

מהפכה: הרמת עפעפיים ללא ניתוח,טיפולי אנטיאייגינג (קמטים)… צלקות פוסט אקנה ועוד…. תכירו את הטיפול החדשני טיפול “פלזמה” להרמת עפעפיים – ללא ניתוח, ללא הרדמה, ללא הכנה מסובכת, ללא כאבים וללא תקופת החלמה הרמת עפעפיים נחשבה – עד לא מכבר – פעולה אסתטית שניתן להשלים רק בניתוח.

 עפעפיים צנוחים מהווים אחד מסימני הגיל ה”מסגירים” ביותר, הגורמים לנו להיראות זקנים, עייפים ופחות מצודדים. עובדה זו, לצד העובדה שלא ניתן להרים עפעפיים ללא ניתוח – עודדה חוקרים בתחום האנטי אייג’ינג לשקוד שנים רבות על פיתוח פתרון טיפולי אסתטי ל”עפעפיים זקנים”. למרבה המזל, החוקרים הצליחו במשימתם – ולארסנל הנשקים של המלחמה בסימני הגיל, הצטרף נשק יעיל במיוחד, המצליח להילחם באחד מסימני הגיל העיקשים והמשמעותיים ביותר, ללא ניתוח. נעים להכיר: טיפול פלזמה – טיפול אנטי אייג’ינג, התורם להצערת העור ומאפשר להילחם באחד מסימני ההזדקנות הבולטים ביותר: עפעפיים צנוחים. הטיפול משמש גם לטשטוש קמטים, אולם ההישג המרכזי קשור דווקא להרמת עפעפיים.

בעשורים האחרונים, קיימים טיפולים שונים לטשטוש קמטים – אך לא פותח טיפול יעיל להתמודדות עם עפעפיים זקנים, עד לפיתוח הפטנט החדשני. מכאן, חשיבותו הרבה של חידוש זה. עפעף נפול ונפוח פוגע מאוד במראה האסתטי מי זקוק לטיפול להרמת עפעפיים? כל אישה או גבר שאזור העיניים – גבות, עפעפיים – החל להזדקן בגופם. למרבה הצער, מדובר כמעט בכולנו. צניחת עפעפיים מתרחשת עם הגיל, כחלק מתהליך , הכולל ירידה בחומרים האחראים על הזדקנות טבעי האלסטיות, המיצוק, הגמישות והרעננות של העור; זאת, לצד דלדול רקמות שומן ועצם וצניחה של עור הפנים. כל אלה גורמים להופעת סימנים על הפנים של כולנו. אזור העפעפיים מושפע מאד מהזמן שחולף: הגבות צונחות ונופלות, העפעף העליון צונח אף הוא ונוצרים , באופן בו עודפי עור; והעפעף התחתון “מתנפח” שמתקבלות “שקיות” מתחת לעיניים, שלעתים צבען שונה. מראה זה – עפעפיים נפולים ונפוחים – הינו מראה שכיח, בקרב גברים ונשים, בעשור החמישי והשישי לחייהם (לעתים אף קודם); עפעף נפול ונפוח פוגע מאוד במראה האסתטי – וכדי לטשטשו, השתמשו בעבר בניתוח להרמת עפעפיים. , אפשר לבצע כיום, בזכות טיפול הפלזמה החדשני הרמת עפעפיים ללא ניתוח. זהו הישג חדשני מדהים ורב חשיבות, המצטרף להישגים לא מעטים שנרשמו בתחום האסתטיקה וטיפולי האנטי אייג’ינג בעשורים האחרונים.

מה כולל טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח? במסגרת טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח, באמצעות , נעשה שימוש במכשיר חדשני – דמוי עט – “פלזמה” המשמש לביצוע תהליך של אידוי העור. מכשור חדשני זה, בו נעשה שימוש באירופה כבר מספר שנים. והגיע לישראל לפני 6 שנים המכשיר פולט אנרגיה של פלזמה, המאדה את העור. , אבל בפועל מדובר בטיפול קצר, במסגרתו נוצרת טראומה מקומית, מזערית ושטחית לשכבה החיצונית של העור. כאשר מדובר בהרמת עפעפיים, הטיפול מתמקד סביב העיניים: העור באזור המטופל מגיב לאידוי בצורה של התגבשות והתמצקות. אנרגיית הפלזמה היא אנרגיה ממוקדת של חום, שאיננה נוטה “לזלוג” מחוץ לאזור המטופל, מה שמגביר את בטיחות השימוש בה – ומקטין את טווח הסיכונים לסיבוכים אפשריים. טיפול בפלזמה להרמת עפעפיים מתמקד בעור העפעף העליון והתחתון, שהופך רפוי ונפול. בעקבות הטיפול, העור העודף “מתכנס” – וכך “השקיות” שמתחת לעיניים נעלמות; והעפעף העליון הופך “אסוף” ומוצק יותר. תוצאות הטיפול נהדרות – ויתרונותיו רבים. מהם יתרונות הטיפול בפלזמה? יתרון ראשון: מניעת ניתוח הרמת עפעפיים, הנחשב טיפול פולשני ועתיר סיכונים – הכרוך בהרדמה, אי נוחות, כאבים ותקופת החלמה ממושכת. הטיפול החדשני מייתר את הניתוח – ומאפשר קבלת תוצאות נהדרות, ללא הרדמה, ללא הכנה מסובכת, ללא כאבים וללא תקופת החלמה. הטיפול איננו כרוך בהזרקות ו/או בביצוע חתכים ואיננו גורם הצטלקות. יתרון שני: מדובר בטיפול יעיל מאוד, המבטיח תוצאות נהדרות, הנשמרות לתקופה ארוכה. הטיפול יכול להתאים גם למקרים קשים של עפעפיים מאוד זקנים – צנוחים ונפולים. יתרון שלישי: מדובר בטיפול שמיושם כבר לא מעט זמן – והוכח כבטוח לשימוש. הטיפול איננו חושף את המטופלת לסיכונים או סיבוכים; כאשר הטיפול נעשה לאחר התאמה ועל ידי מומחה שעבר הכשרה ויודע כיצד להשתמש במכשירים – אין סיכון בעצם ביצועו. יכול המטפל להתרשם ממראה יתרון רביעי: במהלך הטיפול, שני העפעפיים – ולמנוע אסימטריה בין העפעפיים של שתי העיניים (מצב די שכיח בניתוחי הרמת עפעפיים). מה כולל תהליך הטיפול ב”פלזמה” להרמת עפעפיים? מדובר בטיפול קצר, המתבצע במסגרת 3-2 מפגשים. הטיפול מתחיל בבדיקה ותשאול, במסגרתם נבחן סוג העור של המטופל/ת ונטייתו להצטלקות ולהחלמה. לאחר שהמטפל/ת מוודא כי המטופל יכול לעבור את הטיפול, מורחים על אזור העיניים משחה מאלחשת, המונעת תחושות כאב ואי נוחות במהלך הטיפול. עם סיום הטיפול הקצר, משוחררת המטופלת לביתה. באזור הטיפול עשויים להופיע מעט אודם ונפיחות, אולם אלה חולפים במהרה. כבר אחרי הטיפול, יש שיפור משמעותי של מראה העפעפיים; ובהתאם לתוצאות הטיפול הראשון, נקבע הצורך במפגשי טיפול נוספים. מה כוללת תקופת ההחלמה? על פי רוב, המטופלת יכולה לחזור לשגרת העבודה כבר למחרת הטיפול, או לאחר ימים מעטים. תקופת ההחלמה, עד שבעה ימים, היא אינדיבידואלית; עם זאת, זמן ההחלמה קצר יותר בוודאות, יחסית להליכים ניתוחיים של הרמת עפעפיים. והתוצאות? לא פחות מרשימות!

טיפולי הפלזמה שאנחנו מבצעים:

  • טיפולי פלזמה ליישור קמטים
  • הרמת עפעפיים עליונים ותחתונים
  • מתיחת בטן ללא ניתוח
  • יישור קמטים
  • טיפול בצלקות חדשות וישנות
  • אידוי ומיצוק עודפי עור מכל חלקי הגוף

טיפולי אסתטיקה עושים עם נטלי! השאירי פרטים ובואי לפגישת ייעוץ: