טיפולי הייפו (Hifu)

טכנולוגיית Hifu מתיחת פנים ללא ניתוח עם מכשיר חדשני לא-פולשני המשלב גלי אולטרסאונד וגירוי חשמלי, מעודד ייצור של קולגן, ובתוך כמה שבועות העור הופך מוצק ומתוח והקמטים נעלמים.

כולם חולמים על עור זוהר, חלק ומתוח לנצח, אבל הגיל, קרינת השמש והזיהום הסביבתי עושים את שלהם, ועם השנים העור מאבד מהאלסטיות שלו והופך לדהוי, נפול ומקומט. הסיבה העיקרית לכך היא ירידה בייצור הקולגן, רקמת החיבור של העור,שחלה באופן טבעי עם ההתבגרות.

למרבה השמחה, הרפואה האסתטית היא תחום שלא נח לרגע,ומדי כמה חודשים כובש את השוק הטיפולים האסתטיים פטנט,מכשיר או חומר חדש שמקרב עוד רבים מאיתנו אל המטרה הנכספת: עור יפה וקורן. אז אחרי טיפולי הבוטוקס, זריקות המילוי של חומצות היאלורוניות ומזותרפיה, הגיע תורה של שיטה חדשה, שעושה בימים אלה את צעדיה הראשונים בישראל ומצטיירת כפתרון קסם של ממש.

מכשיר חדשני שמשלב גלי אולטרסאונד וגירוי חשמלי. השילוב של גלי הקול והשדות החשמליים “מתניע” את תאי הסיבים בעור מחדש, ומעודד אותם לייצר קולגן. צמצום קמטים ומתיחת העור

היתרונות של השיטה החדשה רבים: הטיפול אינו פולשני, הוא לא כרוך בהרדמה ואין לו תופעות לוואי. המכשיר קיבל את את כל אישורי משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ועשרות אנשים בארץ ובעולם כבר עברו את הטיפול בהצלחה.

אז איך בעצם מתחולל הקסם הזה? החום, הלחץ והאצת זרימת הדם גורמים לתאים הפיברובלסטים)תאי הסיבים בעור( להפריש טרופו-קולגן, דבר שגורר בעקבותיו ייצור קולגן.

הטיפול ב”hifu”מתאים לכל סוגי העור ולכל גווני העור , הוא לא כרוך באי נעימות ונמשך כשעה שלאחריה ניתן לחזור מיד לפעילות מלאה. את תוצאות הטיפול ניתן לראות כעבור מספר שבועות, וכדי להגיע לתוצאות מקסימליות מומלץ לבצע סדרת טיפולים במרווח של פעם בשבוע. בתום הסדרה צפויים המטופלים ליהנות מצמצום בקמטי ההבעה, חיטוב של קו הלסת, מתיחה של עור הצוואר ועוד.

המכשיר הינו פרי המצאה ישראלי, ומשלב בתוכו שתי טכנולוגיות מוכרות מתחומי הרפואה, אשר הוכחו לאורך שימוש של עשרות שנים כבטוחות לשימוש ללא תופעות לוואי.סדרת טיפולים קצרה יכולה להפיק, כאמור, תוצאות משביעות רצון, ולהחזיר חיות ורעננות לעור הפנים, מבלי להסתכן בניתוח פלסטי או לסבול כאבים מוזמנות ליעוץ ללא כל התחייבות

לרשותך מגוון טיפולי איפור קבוע ומיקרופיגמטציה:

  • שיטת השיערה
  • הצללה
  • פודרה
  • מיקרובליידינג
  • מחיקת איפור קבוע כושל
  • אייליינר
  • הדגשת שפתיים

טיפולי אסתטיקה עושים עם נטלי! השאירי פרטים ובואי לפגישת ייעוץ: